Víkend s Minutovým řečníkem

#16HodinSkoleni #Networking #Business #Relax
#Wellness #Zabava #Pratele #Vzdelani #OsobniRozvoj

Proč se zúčastnit MŘ víkendu?

Struktura víkendu

Pátek

Sobota

Neděle

Pokud Tě zajímají konkrétní kurzy, mrkni na https://minutovyrecnik.cz/akademie/, kde jsou detailně popsané všechny kurzy MŘ

Reference

Výzva pro zájemce
Můžeš nám na celý pobyt odevzdat mobil, díky čemuž strávíš celých 48 hodin offline! Schválně, kdy naposledy sis dopřál luxus být plně v přítomném okamžiku?

Kdo vede víkendy Minutového řečníka?

Zakladatel MŘ Petr Krejčí, mimo jiné organizátor business networkingových akcí Minutový networking, které pořádá od roku 2014.

Petr nemá rád zbytečnou teorii (kvůli přemíře teoretizování a nedostatku praxe ukončil i magisterské studium). Všechny Minutovky jsou tedy maximálně praktické. Naše motto je “learning by doing”, škola hrou

Není náhoda, že Petr dělá, co dělá. Minutový řečník je projekt, který vzešel hlavně z jeho vlastních potřeb. V dětství byl extrémně stydlivým dítětem, které se ve škole před vyvoláním strachem počůralo, během života však ušel velký kus cesty, která ho dovedla až k mentoringu mnoha významných a úspěšných osobností, mezi které patří např. i někteří z top 100 nejbohatších lidí v České republice.

Cena a podmínky účasti

Předchozí účast na kurzu MŘ1

Napiš nám na mail [email protected], kdo jsi a proč bys chtěl jet. Pokud máš, pošli nám prosím i svůj LinkedIn profil. Společně pak vyhodnotíme, jestli pro tebe víkend s Minutovým řečníkem je či není vhodnou investicí.

35.000 Kč + DPH

Co není v ceně?

Alkohol

Maximální počet účastníků

8

Počet účastníků je ušit přesně na míru kurzům, které si spolu projdeme. Zároveň nám jde o týmovou chemii. Účastníky se snažíme vyfiltrovat tak, abychom byli všichni na stejné vlně a na konci víkendu odjížděli s partou nových kamarádů.

Pár fotek z Minutového víkendu

Storno podmínky

Každý MŘ víkend je dopředu detailně plánovaná akce. Každá změna v účasti tak pro nás představuje nemalou komplikaci. Proto děkujeme, že respektujete následující storno podmínky:

Přehlášení na jiný termín:

  • více než 60 dní před konáním akce = příplatek 10% ze zaplacené částky
  • méně než 60 dní a více než 30 dní před konáním akce = příplatek 25% ze zaplacené částky
  • méně než 30 dní před konáním akce = příplatek 50% ze zaplacené částky

Jsme lidé. V případě vážné nemoci můžete doporučit náhradníka a společně pak vyhodnotíme, zda zapadne do víkendové bandičky. Ve výjimečných případech upustíme i od podmínky předchozí účasti na MŘ1. Vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc.

Úplné zrušení Vaší účasti po zaplacení je možné, ale vracíme 50% ze zaplacené částky.

Místo

Na půl cesty mezi Prahou a Brnem 🙂 V Medličkách na Vysočině, kde děláme akce již od roku 2019. Je to naše oblíbená lokalita. Okolo krásná příroda, klid, skvělé zázemí. Místo stvořené pro seberozvoj a networking v přátelské neformální atmosféře.

Těšíme se na tvoje dotazy na MR@MinutovyRecnik.cz