Praktický a zábavný kurz prezentačních dovedností

Kurzem MŘ1 si prošly už tisíce účastníků od 11 leté Aničky z Brna až po ředitele miliardových firem. Na kurzu identifikujeme tvé chyby v projevu a postupně na nich zapracujeme, abys dokázal ovládat své nohy, ruce a oči tím správným způsobem.

Počet účastníků

max. 7

Délka kurzu

4 hod.

Ohlasy našich účastníků

Bylo to opravdu neskutečné! Jeden z nejlepších skillsworkshopů, které jsem kdy absolvoval.”

Dokonale promakaný koncept, živobsah, cool prostředí, skvělá atmosféra!”

Školení, jaké člověk jen tak nezažije. Cvičení, která člověka skutečně dostanou za hranici komfortní zóny,
a to je dobře!”

Praktický a zábavný kurz prezentačních dovedností pro pokročilé

Nemáš po MŘ1 ještě dost? Pojď tentokrát více do hloubky. Na MŘ2 se naučíš pracovat s větším publikem, podpořit své sdělevhodnými gesty a také ti prozradíme, co dělat když někdo ruší a spoustu dalšího.

Čekají tě 4 hodiny bavných cvičení, kde si vše opět prakticky vyzkoušíš během 5 vystoupení, které si odneseš nahrané na mobil.

Počet účastníků

max. 7

Délka kurzu

4 hod.

Ohlasy našich účastníků

“Díky MŘ2 jsem se opět hodila do prezentačních vod a vypilovala opět svůj projev, díky!”

“Na tomto navazujícím kurzu jsem pochopil sílu vhodných gest, které od té doby sleduji u ostatních a sám s nimi pracuji.”

“MŘ2 není pro každého, ale jen pro ty, kteří chtějí být opravdu nejlepšími.”

Jak si získat své publikum aneb nejčastější chyby v prezentacích

Na MŘ1 a MŘ2 jsi zlepšil své prezentační dovednosti, pojďme se nyní podívat jak si získat publikum.

Zanalyzujeme si ty nejlepší světové prezentace, odhalíme zabijáky pozornosti, kvůli kterým lidé usínají a prozradíme ti konkrétní tipy, ze kterých si tvoji posluchači sednou na zadek.

Proč se zúčastnit?

Internet je plný vtipů o lidech, kteří uspávají své publikum nudnými Powerpoint prezentacemi. Díky MŘ3 tě lidé vyslechnou od začátku až do konce a jejich telefony zůstanou ukryty hluboko v kapsách.

A co víc, ty si prezentaci užiješ společně s nimi. Dozvíš se, jak mít perfektní začátek a konec prezentace, proč méně znamená více a co dělá zabiják jménem “prokletí vědomostí”. Také si povíme jak vyvolat zvědavost, navázat spojení s publikem nebo jaký je rozdíl mezi prezentací a dokumentem pro čtení a spoustu dalšího.

Pomocí Powerpointu se naučíš principy, které snadno uplatníš i v jiných softwarech a osvojíš si více prezentačních stylů. Tvoje prezentování získá prostě úplně jiný rozměr.

P.S.: Na kurzu ale nečekej, že půjdeme příliš do hloubky technického nastavování prezentace.

Pro koho je kurz určen?

Pro nadšence do prezentování, studenty, podnikatele i zaměstnance, ale i ty, kdo prezentace nemilují, ale prezentování se někdy nevyhnou.

Prezentuješ na konferencích, meetupech, jiných akcích a chceš mít prezentace vypilované k dokonalosti? Pro tebe je MŘ3 téměř nutností. Pokud zjistíme, že už všechno znáš a tvé prezentace jsou dokonalé, vrátíme ti peníze!

Kurz není vhodný pro řečníky, kteří mají vysoce odborné prezentace se spoustou technických informací a prezentace, které pracují výhradně s čísly. V tomto případě doporučujeme individuální mentoring.

Délka kurzu je 4/8 hodin

Verze na 4 hodiny je interaktivní přednáška. U 8 hodinové verze získáš navíc:

– zpětnou vazba na svou konkrétní prezentaci
– zapracuješ si poznatky ihned do své vlastní prezentace
– praktická cvičení se slajdy a prezentérem

Počet účastníků

4 hodiny
1 - 10 000+ účastníků

8 hodin
8 doporučených
až 16 maximum

Jak zaujmout své zákazníky minutovou prezentací aneb umění “elevator pitch”

V MŘ4 se budeme soustředit na to, jak zaujmout v omezeném čase a jasně a úderně komunikovat. Naučíš se vypíchnout ve své řeči to nejdůležitější a brát v potaz to, jestli mluvíš na odborníka nebo s babičkou od vedle.

Ať už budeš prezentovat firmu, ve které pracuješ či nápad na startup, lidé řeknou: “Hmm, to je zajímavé, chci vědět více!”

Proč se zúčastnit?

Kolikrát za měsíc se tě ně kdo zeptá: “Co děláš?” Dokážeš svou odpovědí zaujmout? Abychom ti předali umění elevator pitch (minutové prezentace), tak si vypůjčíme pár tipů přímo od Aristotela a z těch nejlepších interakcí na desítkách networkingových akcí a naučíme tě jak upoutat něčí pozornost například během nabírání cateringu až po setkání s vysněnou osobností ve výtahu.

Mrkneme se na největší zabijáky sebeprezentace, vysvětlíme si proč nestačí jen jedna univerzální řeč, ale je důležité být vybaven více typy prezentací pro nejrůznější situace a jak je podstatné vědět dříve, než promluvíme, na koho mluvíme.

A také, proč každá přesvědčivá prezentace musí obsahovat ethos, pathos a logos. Zkušenosti nabyté v kurzu jsou přenositelné jak do pracovního, tak i do osobního života.

Pro koho je kurz určen?

Kurz pro tebe má skvělou hodnotu, pokud se dostáváš do situací, kdy prezentuješ sebe nebo firmu. Jmenovitě pro manažery, personalisty, vedoucí pracovníky, startupisty, freelancery a také všechny, chodí na obchodní jednání, konference, meetupy či jiné společenské akce.

Zkrátka pro lidi, kteří potřebují jasně a rychle představit sebe, svůj projekt nebo to, co dělají v minimálním čase a takovým způsobem, aby to ostatní pochopili. A samozřejmě pro všechny milovníky osobního rozvoje.

Délka kurzu je 4/8 hodin

Verze na 4 hodiny je interaktivní přednáška.
U 8 hodinové verze získáš navíc:

– 4 krát si vyzkoušíš představení sebe sama v různých situacích
– Vyzkoušíš si obchodní jednání v sedě u stolu
– U všeho tě nahrajeme na tvůj mobil
– Dostaneš konstruktivní zpětnou vazbu

Na přání možnost zařadit:

– Způsoby jak oslovit lidi na networkingových akcích
– Vysvětlíme si význam následného follow-upu
– Jak z tolik neoblíbeného smalltalku udělat zábavu

Ohlasy našich účastníků

“Konečně vím, že je dobré mít připravených několik verzí MP a ne jen jednu.”

“Díky MŘ4 jsem si uvědomil, že mi možná probíhaly potenciální business spolupráce mezi prsty, protože jsem se neuměl v krátkém čase jasně a poutavě vymáčknout, jaký můžu mít přínos pro druhou stranu.”

Jak pracovat s příběhy a proč je užitečné zapojovat storytelling do svých prezentací

V centru MŘ 5 stojí příběhy, které mají velkou moc upoutat publikum a vyvolat emoce.

Dobře odvyprávěný příběh zůstane v paměti, nastartuje obrazotvornost posluchače a stane se efektivním nástrojem, který pozvedne tvoji prezentaci na vyšší úroveň tím, že bude živější a více poutavá.

Proč se zúčastnit?

Lidé příběhy milují, baví je a rádi je poslouchají. Na MŘ5 si ukážeme, jak důležité jsou příběhy i ve firemním světě. Storytelling totiž výrazně zvyšuje schopnost mluvit poutavě a vtáhne do děje posluchače mnohem lépe, než jen strohé body prezentace.

Vyzkoušíš si různé formy storytellingu, zjistíš, proč chronologicky seřazená data tvé publikum uspí, jak lépe díky příběhům prodávat produkty nebo služby, zdokonalíš si své vypravěčské schopnosti a naučíš se využívat sílu příběhů v prezentacích před kolegy, při jednání s obchodním partnerem nebo třeba na baru.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je pro všechny, kdo by rádi dodali šťávu jak svým prezentacím, tak vlastnímu vyprávění, třeba mezi kolegy nebo na rande.

Ať už je prezentování tvým denním chlebem nebo naopak nikdy neprezentuješ, sílu příběhů použiješ napříč celou škálou mezilidské komunikace.

Počet účastníků

7-8

Délka kurzu

4 hod.

Ohlasy našich účastníků

“Snad ještě větší legrace než byla na MŘ1!”

“Konečně chápu sílu příběhů a budu je zapojovat do svých prezentací!”

“Skvělé bylo, že si člověk mohl opět 5 krát vyzkoušet mluvit před ostatními!”

„Pochopil jsem, že storytelling je druh umění a stejně jako hra na klavír vyžaduje trénink, tak i vyprávění příběhů.“

Jak minimalizovat trému z mluvení na veřejnosti prakticky a zábavně

V MŘ 6 srazíme na kolena hrozivého strašáka a zabijáka dobrých prezentací – trému z mluvení!

Ukážeme si, jak s trémou před prezentací pracovat, kontrolovat a také, jak její efekt využít ve svůj prospěch.

Proč se zúčastnit?

Tréma už pokazila nejeden projev. Stalo se to snad nám všem – zrychlený tep a třesoucí se kolena. Tělesné příznaky trémy dokáží člověka paralyzovat tak, že nedokáže promluvit.

V MŘ6 se společně podíváme na to, jak tělo ovlivňuje mysl a naopak. Zjistíš, proč nás příroda vybavila trémou, jak vzniká, k čemu je dobrá a jak ji mít pod kontrolou.

Povíme si inspirativní příběhy lidí, kteří strach překonali nebo o výzkumech známé profesorky psychologie Jessicy Tracy o tom, jak správná gestikulace ovlivňuje stav naší mysli a rozdílu mezi high power poses a low power poses.

Několikrát tě opět vhodíme do prezentačních vod a nakonec si odneseš praktické triky na zklidnění těla a odbourání trémy.

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny, kteří pociťují trému při mluvení na veřejnosti a chtějí být při svém prezentování klidnější a umět lépe předat své sdělení publiku.

Počet účastníků

7-8

Délka kurzu

4 hod.

Ohlasy našich účastníků

“Vždycky jsem se bála mluvit před lidmi a tohle mi konečně dodalo potřebnou kuráž.”

“Přiznám se, že trému pociťuji i nadále, ale rozhodně o hodně méně než před MŘ6.”

“Nikdy jsem netušil jak je tréma banální záležitostí, díky tipům z MŘ6 už s trémou umím lépe pracovat.”

“V kombinaci MŘ1+MŘ3+MŘ6 se cítím o mnoho sebevědomější na každé své přednášce.”